Od dawna kusiło mnie żeby założyc włosowego bloga.Zainspirowana innymi blogami o takiej treści ,postanowiłam spróbowac.Nazwa bloga jest przypadkowa.Przyznaję się że nie miałam kompletnie pomysłu na jego nazwę i tak jakoś do głowy przyszło mi Mystery Hair.Co mogę wam powiedziec o moich włosach ? Zajmuję się ich pielęgnacją od 4 miesięcy.Czy dużo się zmieniło ? Oczywiście ! Włosy odzyskały blask,gładkośc choc do ideału jest im naprawdę bardzo ,bardzo daleko.Z czasem dowiecie się o nich o wiele więcej :) Spodziewajcie się niebawem nowego posta ,dotyczącego już pielęgnacji włosów.Mam nadzieję że przyszłe posty wam się spodobają i będziecie w wielką chęcią mnie odwiedzac :)
Pozdrawiam Paula
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz