poniedziałek, 7 października 2013

Uniwersalny szampon do włosów czyli Babydream

Zaczynając pielęgnację włosów,wiele z was odstawia wszystkie szampony z SLS ,przerzucając się na te łagodniejsze.Najczęściej wybór pada na znany prawie każdej włosomaniaczce ,szampon babydream.Czy rzeczywiście jest on warty polecenia ? Zapraszam poniżej :)



Szampon dostaniemy w każdym Rossmannie na dziale z kosmetykami dla dzieci.Butelka o pojemności 250 ml starcza na długi okres czasu ,chociaż są i takie osoby dla których szampon jest niewydajny ze względu na to że słabo się pieni.Cena tego szamponu nie przekracza 5 zł ,więc spokojnie każda z nas może się na jego zakup skusic.


Dla mnie szampon jest od tego ,żeby dokładnie oczyścic moje włosy i nie plątac ich.Działanie pielęgnacyjne pozostawiam odżywkom i maskom :) Babydream jest moim ulubionym szamponem do zmywania olei ! Włosy są po nim czyste i świeże.Jedynie co mogę mu zarzucic to to że niestety plącze moje włosy ,ale po nałożeniu odpowiedniej maski ,bądź odżywki problem nie jest uciążliwy ;) Drugim minusem tego produktu jest też to że słabo się pieni.Chociaż powiem wam szczerze ,że znalazłam na to sposób i wystarczy umyc włosy 2 razy i szampon wystarczająco się zapieni :) Pozostawia moje włosy takie jak lubię ,świeże i czyste.




Skład tego szamponu jest bardzo delikatny.Nadaje się on do codziennej pielęgnacji włosów ,ponieważ nie podrażnia skóry głowy.


Czy kupię go ponownie ? Myślę że tak :) Używam go na zmianę z innymi szamponami ,ale jak na razie ten sprawdzał się u mnie najlepiej.


Znacie Babydream? Używacie tego szamponu ? Jestem ciekawa waszych opinii na jego temat.Dajcie znac w komentarzach :)

Open Mystery Hair

Od dawna kusiło mnie żeby założyc włosowego bloga.Zainspirowana innymi blogami o takiej treści ,postanowiłam spróbowac.Nazwa bloga jest przypadkowa.Przyznaję się że nie miałam kompletnie pomysłu na jego nazwę i tak jakoś do głowy przyszło mi Mystery Hair.Co mogę wam powiedziec o moich włosach ? Zajmuję się ich pielęgnacją od 4 miesięcy.Czy dużo się zmieniło ? Oczywiście ! Włosy odzyskały blask,gładkośc choc do ideału jest im naprawdę bardzo ,bardzo daleko.Z czasem dowiecie się o nich o wiele więcej :) Spodziewajcie się niebawem nowego posta ,dotyczącego już pielęgnacji włosów.Mam nadzieję że przyszłe posty wam się spodobają i będziecie w wielką chęcią mnie odwiedzac :)

Pozdrawiam Paula