Szampon dostaniemy w każdym Rossmannie na dziale z kosmetykami dla dzieci.Butelka o pojemności 250 ml starcza na długi okres czasu ,chociaż są i takie osoby dla których szampon jest niewydajny ze względu na to że słabo się pieni.Cena tego szamponu nie przekracza 5 zł ,więc spokojnie każda z nas może się na jego zakup skusic.
Dla mnie szampon jest od tego ,żeby dokładnie oczyścic moje włosy i nie plątac ich.Działanie pielęgnacyjne pozostawiam odżywkom i maskom :) Babydream jest moim ulubionym szamponem do zmywania olei ! Włosy są po nim czyste i świeże.Jedynie co mogę mu zarzucic to to że niestety plącze moje włosy ,ale po nałożeniu odpowiedniej maski ,bądź odżywki problem nie jest uciążliwy ;) Drugim minusem tego produktu jest też to że słabo się pieni.Chociaż powiem wam szczerze ,że znalazłam na to sposób i wystarczy umyc włosy 2 razy i szampon wystarczająco się zapieni :) Pozostawia moje włosy takie jak lubię ,świeże i czyste.
Skład tego szamponu jest bardzo delikatny.Nadaje się on do codziennej pielęgnacji włosów ,ponieważ nie podrażnia skóry głowy.
Czy kupię go ponownie ? Myślę że tak :) Używam go na zmianę z innymi szamponami ,ale jak na razie ten sprawdzał się u mnie najlepiej.
Znacie Babydream? Używacie tego szamponu ? Jestem ciekawa waszych opinii na jego temat.Dajcie znac w komentarzach :)